fbpx

Як зареєструвати ПН, якщо в сумі перевищення не вистачає копійок?

Як зареєструвати ПН, якщо в сумі перевищення не вистачає копійок

Ліміт для реєстрації формується без копійок, а в ПН сума ПДВ вказується з копійками. Як «обійти» відмову в реєстрації ПН в ЄДРПН, якщо сума ПДВ в документі на лічені копійки перевищує другий реєстраційний ліміт?

На практиці у бухгалтера є два шляхи вирішення цього завдання:

1. До декларації за звітний період, в якому складена ця податкова накладна, подають уточнюючий розрахунок шляхом додавання 1 гривні. Таким чином, сума перевищення збільшиться і буде можливість зареєструвати ПН на необхідну суму. Після цього можна знов шляхом подання уточнюючого розрахунку зменшити реєстраційні ліміт.

2. Реєстрація ПН не за рахунок другого реєстраційного ліміту, а за рахунок поточного. Для цього можна зменшити (обнулити) податкові зобов’язання і поновити поточний реєстраційний ліміт. За цим лімітом можна буде зареєструвати податкову накладну старого періоду.

Щоб його поновити, подається уточнюючий розрахунок не на збільшення, а на зменшення зобов’язань, що дасть можливість вийти на поточну суму.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Поповнення електронного рахунку на 1 гривню, як правило, не спрацьовує. Оскільки поточний ліміт і другий реєстраційний ліміт разом не плюсуються.

Хмарний сервіс української розробки БукКіпер дозволяє оперативно вести облік ПДВ та автоматично складати податкову звітність на підставі проведених документів. База програми зберігається на хмарних сервісах компанії Microsoft, що дозволяє працювати бухгалтеру будь-де, з будь-якої точки світу.

Система розроблена спеціально для юридичних та фізичних осіб – підприємців будь-яких груп і систем оподаткування. Програма підтримує облік ТМЦ в розрізі складів, ОЗ, роздрібні продажі, в тому числі через касові апарати та чекові принтери, зарплату та кадри, ЗЕД. На період військового, надзвичайного стану всі користувачі програмою можуть працювати без обов’язкової оплати за ліцензії, при цьому заборгованість не нараховуватиметься.
Після Перемоги місячна вартість обліку однієї фірми становитиме 295 грн.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам