fbpx

Якою повинна бути бухгалтерська програма?

Якою повинна бути бухгалтерська програма?

Якою, на вашу думку, повинна бути бухгалтерська програма?

Я ФОП 3 групи, маю свій бізнес, працюю з юридичними особами, складаю акти та накладні, самостійно складаю та подаю електронну звітність через Електронний кабінет платника податків.

Але все частіше відчуваю, що навіть для такого невеличкого бізнесу як мій, облік «на колінці» стає неефективним. Інколи потрібно бути одночасно в декількох місцях. Я можу бути в дорозі або у справах в іншому місті, і через це невчасно провести операцію та із запізненням передати партнеру документ. Обравши пріоритетом укладання нових договорів, справи «документообігу» страждають. Я відчуваю напруження і мені здається, что мене на всі справи не вистачає.

І я вирішую вести облік в бухгалтерській програмі. Шукаю простий софт, в якому можна працювати самостійно, не залучаючи до роботи бухгалтера-аутсорсера.

Але через місяць пошуків, розумію, що:

  • Більшість програм мають багатоярусну структуру, і щоб розібратись, як в них працювати, потрібно витратити місяць лише на навчання.
  • Деякі програми не дозволяють працювати дистанційно, тому про мобільність можна знов забути.
  • Впровадження та підтримка деяких програм коштує надто дорого.
  • Бюджетні варіанти вже не обслуговуються розробниками.
  • Деякі програми не передбачають автоматизоване складання податкових звітів.

Якщо і вам на шляху пошуку зручної програми зустрічались ці підводні камені, для обліку та складання електронної звітності зареєструйтесь в онлайн бухгалтерії БукКіпер.

Це онлайн сервіс, в якому можна складати документи та звіти з будь-якого сучасного пристрою. Навіть якщо я довго за кермом, я можу зупинитись і сформувати та відправити рахунок до сплати замовнику. Це займає лише декілька хвилин.

Програма має дуже простий інтерфейс. Щоб розібратись як самостійно вести облік в BookKeeper без бухгалтера, знадобиться декілька годин. Для користувачів працює БЕЗКОШТОВНА служба підтримки, де можна отримати кваліфіковану консультацію як працювати в БукКіпер.

Імпорт бази контрагентів та об’єктів обліку дозволяє швидко перенести все до онлайн сервісу.

Звітність складається автоматично на підставі проведених операцій.

Клієнти Приват24 для Бізнесу обмінюються банківськими документами в режимі реального часу.

Щоб повноцінно розібратись, як працювати в БукКіпер, всім новим користувачам дарується місяць безкоштовного обліку.

Надалі вартість місячної ліцензії становить 295 гривень. Це суттєво дешевше, ніж облік в аналогічних програмах або витрати на залучення сторонніх спеціалістів.

Тематичні публікації

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper?
Як вважаєте, скільки часу потрібно ФОП на те, щоб самому вести облік своєї діяльністі? Чи можливо це взагалі — не залучаючи бухгалтера-аутсорсера, скласти самостійно декларацію з ЄП?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Знов обдурили: застосування підприємцем нових лімітів доходів у 2020 небезпечно
Закон 540, яким збільшено граничні обсяги доходів для ФОП, суперечить принципам ПКУ. Існує велика ймовірність того, що податківці змінять свою позицію щодо застосування спрощенцями нових лімітів в 2020 році. А ФОПи, які застосували збільшені обсяги, матимуть донарахування податкових зобов’язань.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам