fbpx

За несвоєчасну реєстрацію ПН/РК не штрафуватимуть

За несвоєчасну реєстрацію ПНРК не штрафуватимуть. Бухгалтерська програма БукКіпер

З 1 березня по 31 травня в період карантину податківці не штрафуватимуть платників податків за несвоєчасну реєстрацію в ЄРПН податкових накладних та розрахунку коригувань. Цю інформацію податківці підтвердили в ЗІР категорії 101.28.

за несвоєчасну реєстрацію ПН не штрафуватимуть. бухгалтерська програма для обліку ПДВ

Це послаблення стосується ПН і РК з датою складання з 16 лютого по 15 травня 2020 року. Тимчасове введення обумовлене прийнятним Законом, яким передбачена відміна штрафів за порушення податкових штрафів, вчинених в період карантину.

Тож видихаємо, але пам’ятаємо, що за порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ штрафи не відміняють. І не забуваємо про наших партнерів: порушення строків реєстрації ПН/РК в ЄДРПН негативно впливає на право контрагента-платника ПДВ скористатися податковим кредитом.

Тому, якщо є можливість — намагайтесь вчасно реєструвати ПН. Тим більше, що сучасні онлайн-програми для обліку бізнесу дозволяють працювати будь-де і без прив’язки до офісу.

Одна з таких програм — онлайн-бухгалтерія БукКіпер, в якій вже більше року веде облік вітчизняний бізнес. База даних цієї програми зберігається на захищених віртуальних серверах Microsoft, що гарантує надійну безпеку інформації компаній-користувачів. Для роботи програму не потрібно встановлювати на комп’ютер, або додатково завантажувати базу даних.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

В BookKeeper можливо налаштувати права доступу для своїх працівників до операцій та документів бази, тим самим розмежував обов’язки кожного спеціаліста.

В програмі є необхідні операції з обліку касових і банківських документів, обліку запасів і необоротних активів в розрізі складів, заробітної плати та взаєморозрахунків з підзвітними особами, банківських гарантій, зовнішньоекономічної діяльності, виробництва тощо.

Бухгалтерський сервіс інтегровано з програмою «Соната», що дозволяє швидко, всього двома кліками зареєструвати податкову накладну або подати звіт. Всі податкові звіти також зберігаються у форматі xml, і їх можна подати у контролюючі органи будь-яким зручним для вас способом.

Тематичні публікації

До уваги користувачів BokKeeper, які завантажують виписки ПриватБанку онлайн
До уваги користувачів BokKeeper, які завантажують виписки ПриватБанку онлайн
1 червня Приватбанк змінює АРІ протокол обміну виписки Автоклієнта.
Програма для бухгалтерського та податкового обліку автошколи
Програма BookKeeper для бухгалтерського та податкового обліку автошколи
Бухгалтерська програма BookKeeper якнайкраще вирішує облікові задачі малого та середнього бізнесу. Вже понад року в ній ведуть облік автошколи різних організаційно правових форм: ТОВ, ПП та ФОП — як спрощенці, так і на загальній системі оподаткування.
Обліковуємо орендну плату фізособі-орендодавцю в бухгалтерській програмі БукКіпер
Як вести облік оренди в BookKeeper, якщо орендодавець — фізособа
Відносини, які виникають при укладанні договору оренди не мають ознак правовідносин, що регулюють виконання робіт або надання послуг, тому на орендну плату не нараховується ЄСВ. На умовному прикладі розглянуто як вести облік оренди в БукКіпер, якщо орендодавцем виступає фізособа.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам