fbpx

За несвоєчасну реєстрацію ПН/РК не штрафуватимуть

За несвоєчасну реєстрацію ПНРК не штрафуватимуть. Бухгалтерська програма БукКіпер

З 1 березня по 31 травня в період карантину податківці не штрафуватимуть платників податків за несвоєчасну реєстрацію в ЄРПН податкових накладних та розрахунку коригувань. Цю інформацію податківці підтвердили в ЗІР категорії 101.28.

за несвоєчасну реєстрацію ПН не штрафуватимуть. бухгалтерська програма для обліку ПДВ

Це послаблення стосується ПН і РК з датою складання з 16 лютого по 15 травня 2020 року. Тимчасове введення обумовлене прийнятним Законом, яким передбачена відміна штрафів за порушення податкових штрафів, вчинених в період карантину.

Тож видихаємо, але пам’ятаємо, що за порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ штрафи не відміняють. І не забуваємо про наших партнерів: порушення строків реєстрації ПН/РК в ЄДРПН негативно впливає на право контрагента-платника ПДВ скористатися податковим кредитом.

Тому, якщо є можливість — намагайтесь вчасно реєструвати ПН. Тим більше, що сучасні онлайн-програми для обліку бізнесу дозволяють працювати будь-де і без прив’язки до офісу.

Одна з таких програм — онлайн-бухгалтерія БукКіпер, в якій вже більше року веде облік вітчизняний бізнес. База даних цієї програми зберігається на захищених віртуальних серверах Microsoft, що гарантує надійну безпеку інформації компаній-користувачів. Для роботи програму не потрібно встановлювати на комп’ютер, або додатково завантажувати базу даних.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

В BookKeeper можливо налаштувати права доступу для своїх працівників до операцій та документів бази, тим самим розмежував обов’язки кожного спеціаліста.

В програмі є необхідні операції з обліку касових і банківських документів, обліку запасів і необоротних активів в розрізі складів, заробітної плати та взаєморозрахунків з підзвітними особами, банківських гарантій, зовнішньоекономічної діяльності, виробництва тощо.

Бухгалтерський сервіс інтегровано з програмою «Соната», що дозволяє швидко, всього двома кліками зареєструвати податкову накладну або подати звіт. Всі податкові звіти також зберігаються у форматі xml, і їх можна подати у контролюючі органи будь-яким зручним для вас способом.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам