fbpx

Критерії ризиковості для платників ПДВ незабаром оновлять

Розробляються зміни до автоматичної системи аналізу ризиковості та платників податків

11 серпня відбулась зустріч Європейської Бізнес Асоціації з представниками ДПС. На обговоренні були розглянуті проблеми реєстрації податкових накладних, зокрема віднесення платників податків до критерія ризиковості, труднощі із реєстрацією накладних до 15 липня, ймовірність накладання штрафних санкцій за порушення термінів та інші питання.

Із важливого: податківці повідомили, що розробляються зміни до автоматичної системи аналізу ризиковості та платників податків. Бізнес має можливість надати перелік проблемних випадків блокування податкових накладних, пропозиції щодо алгоритму перевірки на ризиковість та інші пропозиції для удосконалення системи. Проект змін до постанови КМУ №1165 «Про затвердження порядків з питань реєстрації податкової накладної / розрахунку коригувань в ЄДРПН» вже оприлюднено на сайті Мінфіну. Асоціація бізнесу надасть пропозиції у зведеному вигляді до ДПС. Тож, ймовірно, скоро на нас очікують зміни.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Також для оперативного розгляду проблем в регіонах запроваджені Комунікаційні податкові платформи, куди компанії і, зокрема, через Асоціацію можуть звертатись для вирішення та обговорення податкових питань.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам