fbpx

Перше подання електронної звітності в ДПС стало простішим

Перше подання електронної звітності в ДПС стало простішим. Програма для бухгалтерії БукКіпер

Розпочинати подавати електронну звітність до ДПС стало простіше. Оскільки з 1 вересня приєднання до договору про визнання електронних документів відбувається після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі з дотриманням вимог законодавства.

Спрощення обміну електронними документами з контролюючими органами передбачає Наказ Мінфіна від 06.01.2020 №261.

Одночасно договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису, які станом на 01.09.2020 є чинними, і припиняють діяти за наявності однієї з підстав:

  • завершення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого електронного ключа;
  • зміни керівника сторони Договору;
  • державної реєстрації припинення юридичної особи;
  • зняття з обліку самозайнятої особи як платника податків у контролюючому органі;
  • закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків підписувала електронного документа у зв’язку зі смертю.

Нагадаємо, що бухгалтерська програма BookKeeper дозволяє експортувати всі податкові звіти у формат xml для наступного подання їх у контролюючі органи будь-яким зручним способом, в тому числі через Електронний кабінет платника податків.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Податкові звіти заповнюються автоматично на підставі проведених документів та операцій. Для користувачів програми «Соната» є можливість миттєвої відправки електронних звітів з бухгалтерського сервісу БукКіпер.

Тематичні публікації

Первинні документи ФОП: зберігати не треба викидати програма для обліку БукКіпер
Первинні документи ФОП: зберігати не треба викидати
Для окремих категорій приватних підприємців змінились вимоги щодо збереження первинних документів. Кому потрібно зберігати підтверджуючі документи, які документи податківці не мають права вимагати, а за що можна отримати штраф?
Як оподатковувати дохід фізичної особи від надання в оренду майна
Як оподатковувати дохід фізичної особи від надання в оренду майна?
Фізособа надає в оренду майно — як оподатковувати дохід, кому сплачувати податки, як проводити ці операції в програмі для обліку БукКіпер?
Зміниться порядок обчислення середньої зарплати. Бухгалтерська програма BookKeeper
Зміниться порядок обчислення середньої зарплати
Новий проект внесення змін у Порядок №100 суттєво спрощує розрахунок середньої зарплати, вирішує питання «13 зарплати» й річних премій, та чітко визначає перелік доходів, які не включаються до розрахунку. Однак Порядок №100 офіційно буде поширено і на ФОП, і на фізичних осіб, які використовують працю найманих осіб.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам