fbpx

Перше подання електронної звітності в ДПС стало простішим

Перше подання електронної звітності в ДПС стало простішим. Програма для бухгалтерії БукКіпер

Розпочинати подавати електронну звітність до ДПС стало простіше. Оскільки з 1 вересня приєднання до договору про визнання електронних документів відбувається після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі з дотриманням вимог законодавства.

Спрощення обміну електронними документами з контролюючими органами передбачає Наказ Мінфіна від 06.01.2020 №261.

Одночасно договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису, які станом на 01.09.2020 є чинними, і припиняють діяти за наявності однієї з підстав:

  • завершення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого електронного ключа;
  • зміни керівника сторони Договору;
  • державної реєстрації припинення юридичної особи;
  • зняття з обліку самозайнятої особи як платника податків у контролюючому органі;
  • закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків підписувала електронного документа у зв’язку зі смертю.

Нагадаємо, що бухгалтерська програма BookKeeper дозволяє експортувати всі податкові звіти у формат xml для наступного подання їх у контролюючі органи будь-яким зручним способом, в тому числі через Електронний кабінет платника податків.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Автоматизоване робоче місце касира для імпорту даних про роздрібні продажі та списання проданих товарів зі складу. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Податкові звіти заповнюються автоматично на підставі проведених документів та операцій. Для користувачів програми «Соната» є можливість миттєвої відправки електронних звітів з бухгалтерського сервісу БукКіпер.

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам