fbpx

Податки по зарплаті можна не платити?

Податки по зарплаті можна не платити? - ОНЛАЙН БУХГАЛТЕРІЯ БУККІПЕР

3 жовтня ВРУ ухвалила в першому читанні законопроект №1233 від 02.09.2019 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України». Згадані зміни стосуються ст. 265 КЗпП, зокрема планується зменшення розмірів штрафів за порушення законодавства про працю.

А саме:

 • Такі порушення як: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час (у разі фактичного виконання роботи повний робочий час) та виплати зарплати без нарахування та сплати ЄСВ та податків, вчинені вперше, тягнуть за собою письмове попередження.
 • Якщо протягом 365 днів з дати винесення письмового попередження ці порушення вчинені повторно, штраф накладатиметься у чотирьохкратному розмірі мінімальної зарплати (встановленої на момент виявлення порушенням) за кожного працівника, щодо якого скоєне порушення.
 • За недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, а також гарантій та пільг, передбачених Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» — у двократному розмірі мінімальної зарплати (встановленої на момент виявлення порушенням) за кожного працівника, щодо якого скоєне порушення.
 • Штраф у восьмикратному розмірі мінімальної зарплати передбачено за недопущення інспектора з праці до проведення перевірки з питань допуску працівників до роботи без оформлення трудових договорів, оформлення працівників на неповний робочий час (у разі фактичного виконання роботи повний робочий час) та виплати зарплати без нарахування та сплати ЄСВ і податків.
 • Підготовка документу до другого читання буде проводитись за скороченою процедурою.

  Також за словами голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Галини Третьякової, розробка Трудового кодексу України вже розпочата.

  Бухгалтерський сервіс BookKeeper дозволяє провести весь цикл операцій, пов’язаних із обліком заробітної плати!

  В бухгалтерії онлайн БукКіпер можна:

  • Скласти кадрові накази;
  • Розрахувати лікарняні та відпускні, компенсацію за дні невикористаної відпустки;
  • Скласти договори ЦПХ та розрахувати винагороду;
  • Автоматично (або в ручному режимі) розрахувати аванс та заробітну плату;
  • Провести виплату зарплати з каси, на карткові рахунки та за зарплатним проектом;
  • Сформувати Розрахункові, Розрахунково-платіжні та Відомості на виплату зарплати;
  • Скласти звітність по зарплаті (Д4, 1ДФ) та подати електронні звіти до ДПС.
  • В одній базі БУККІПЕР можна вести декілька юридичних осіб всіх систем оподаткування.

   Реєструйтесь та працюйте перші 30 днів безкоштовно!

Тематичні публікації

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper?
Як вважаєте, скільки часу потрібно ФОП на те, щоб самому вести облік своєї діяльністі? Чи можливо це взагалі — не залучаючи бухгалтера-аутсорсера, скласти самостійно декларацію з ЄП?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Знов обдурили: застосування підприємцем нових лімітів доходів у 2020 небезпечно
Закон 540, яким збільшено граничні обсяги доходів для ФОП, суперечить принципам ПКУ. Існує велика ймовірність того, що податківці змінять свою позицію щодо застосування спрощенцями нових лімітів в 2020 році. А ФОПи, які застосували збільшені обсяги, матимуть донарахування податкових зобов’язань.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам