fbpx

Податки по зарплаті можна не платити?

Податки по зарплаті можна не платити? - ОНЛАЙН БУХГАЛТЕРІЯ БУККІПЕР

3 жовтня ВРУ ухвалила в першому читанні законопроект №1233 від 02.09.2019 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України». Згадані зміни стосуються ст. 265 КЗпП, зокрема планується зменшення розмірів штрафів за порушення законодавства про працю.

А саме:

 • Такі порушення як: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час (у разі фактичного виконання роботи повний робочий час) та виплати зарплати без нарахування та сплати ЄСВ та податків, вчинені вперше, тягнуть за собою письмове попередження.
 • Якщо протягом 365 днів з дати винесення письмового попередження ці порушення вчинені повторно, штраф накладатиметься у чотирьохкратному розмірі мінімальної зарплати (встановленої на момент виявлення порушенням) за кожного працівника, щодо якого скоєне порушення.
 • За недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, а також гарантій та пільг, передбачених Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» — у двократному розмірі мінімальної зарплати (встановленої на момент виявлення порушенням) за кожного працівника, щодо якого скоєне порушення.
 • Штраф у восьмикратному розмірі мінімальної зарплати передбачено за недопущення інспектора з праці до проведення перевірки з питань допуску працівників до роботи без оформлення трудових договорів, оформлення працівників на неповний робочий час (у разі фактичного виконання роботи повний робочий час) та виплати зарплати без нарахування та сплати ЄСВ і податків.
 • Підготовка документу до другого читання буде проводитись за скороченою процедурою.

  Також за словами голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Галини Третьякової, розробка Трудового кодексу України вже розпочата.

  Бухгалтерський сервіс BookKeeper дозволяє провести весь цикл операцій, пов’язаних із обліком заробітної плати!

  В бухгалтерії онлайн БукКіпер можна:

  • Скласти кадрові накази;
  • Розрахувати лікарняні та відпускні, компенсацію за дні невикористаної відпустки;
  • Скласти договори ЦПХ та розрахувати винагороду;
  • Автоматично (або в ручному режимі) розрахувати аванс та заробітну плату;
  • Провести виплату зарплати з каси, на карткові рахунки та за зарплатним проектом;
  • Сформувати Розрахункові, Розрахунково-платіжні та Відомості на виплату зарплати;
  • Скласти звітність по зарплаті (Д4, 1ДФ) та подати електронні звіти до ДПС.
  • В одній базі БУККІПЕР можна вести декілька юридичних осіб всіх систем оподаткування.

   Реєструйтесь та працюйте перші 30 днів безкоштовно!

Статьи по теме

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизировано рабочее место кассира для работы с фискальными регистраторами ІКС-МАРКЕТ
Під впливом «загальноукраїнської фіскалізації» Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Зачем ФОПу бухгалтер, если есть онлайн сервис BookKeeper?
Как считаете, сколько времени нужно ФЛП на то, чтобы самому вести учет своей деятельности? Возможно ли это вообще — не привлекая бухгалтера-аутсорсера, составить самостоятельно декларацию по ЕН?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Опять обманули: применение предпринимателем новых лимитов доходов в 2020 опасно
Закон 540, который увеличил предельные объемы доходов для ФЛП, противоречит принципам НКУ. Существует большая вероятность того, что налоговики изменят свою позицию относительно применения упрощенцами новых лимитов в 2020 году.
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам