fbpx

Програма BookKeeper для бухгалтерського та податкового обліку автошколи

Програма для бухгалтерського та податкового обліку автошколи

Управління бухгалтерською програмою для автошколи може бути таким же легким, як і водіння авто досвідченим водієм. Багаторічний досвід водія дає розуміння, як краще курувати авто навіть в найскладнішій дорожній ситуації. А якісна бухгалтерська програма здатна одним своїм інтерфейсом направляти користувача на правильні дії.

Чому важливо, щоб бухгалтерська програма для автошколи оптимально вирішувала облікові задачі саме цієї діяльності?

Існує розповсюджена думка, що лише дорога програма зі складною «багатоярусною» структурою може правильно розрахувати витрати й доходи, заповнити звітність. Але, як показує досвід останніх років, це переконання виникло в результаті маркетингового навіювання компаній, які багато років були монополістами на ринку України.

Складні та дорогі програми містять повний перелік документів і дозволяють «закрити» всі, навіть дуже рідкі, господарські операції великих компаній. Але, щоб розібратись як працювати в цих програмах потрібно місяць навчатися на спеціальних платних курсах. Або ж, якщо удача буде на стороні нового працівника — за його навчання візьмуться більш досвідчені спеціалісти компанії.

Та чи всім суб’єктам господарювання потрібна саме складна та недешева бухгалтерська програма? Чи дійсно треба переплачувати за продукт, який не буде використовуватись на всі 100%?

Більшість автошкол ведуть однотипні господарські операції: прийом оплат від слухачів курсів, облік надходження та вибуття ТМЦ, амортизація ОЗ, розрахунок зарплати, придбання товарів та послуг, розрахунки з підзвітними особами тощо. Тому для них вся складність та «багатоярусність» бухгалтерської програми — не тільки зайва, але й пов’язана із надлишковими витратами, історія.

Тож не дивно, що деякі автошколи звертають увагу на дешеві альтернативи бухгалтерських програм. Але й тут не все так прозоро: прості, недорогі програми можуть підтримувати базові операції, та не кожна з них здатна вирішує складніші задачі, які часто виникають в діяльності. Тим більше, не всі розробники бухгалтерських програм підтримують свої продукти. Тому ситуації, коли законодавець змінив форму податкового звіту або іншого документу, а розробник не додав його в програму — не виключення.

Тож, щоб обрати оптимальну програму для автошколи слід детально проаналізувати облікові задачі та порівняти їх з можливостями бухгалтерського сервісу.

BookKeeper — українська програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку автошколи

Бухгалтерська програма BookKeeper якнайкраще вирішує облікові задачі малого та середнього бізнесу. Вже понад року в ній ведуть облік автошколи різних організаційно правових форм: ТОВ, ПП та ФОП — як спрощенці, так і на загальній системі оподаткування.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Незважаючи на простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, BookKeeper має повноцінний функціонал для обліку українських компаній:

1. Продажі та Придбання товарів/робіт/послуг.

2. Облік надходження, вибуття та інвентаризація запасів.

Акт списання бензину в програмі БукКіпер

Рис. 1. Акт списання ТМЦ в БукКіпер

3. Введення в експлуатацію, ремонт, вибуття та амортизація необоротних активів.

4. Облік кадрових документів і розрахунок зарплати. Є можливості обліку зарплати внутрішніх сумісників, індексації, лікарняних, відпускних. Програма підтримує виплату зарплати через зарплатні проекти.

Розрахунок зарплати в програмі БукКіпер

Рис. 2. Розрахунок зарплати в БукКіпер

5. Розрахунки з підзвітними особами.

Звіт підзвітної особи в програмі БукКіпер

Рис. 3. Звіт підзвітної особи в програмі БукКіпер

6. Облік касових та банківських операцій. Клієнти Приват24 для бізнесу в режимі реального часу обмінюються банківськими документами з Клієнт-банком. Клієнти інших банків завантажують в BookKeeper банківські виписки у форматі dbf та csv.

7. Облік оренди рухомого і нерухомого майна, в тому числі авто у фізосіб-орендодавців.

8. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених розрахунків. Всі звіти зберігаються у форматі xml для наступного їх подання у державні органи. Користувачі програми Соната відправляють звіт безпосередньо з БукКіпер двома кліками.

звіт 1ДФ в програмі для обліку Bookkeeper

Рис. 4. Автоматичне заповнення звіту 1ДФ в програмі для обліку БукКіпер

Повноцінний облік автошколи в бухгалтерській програмі з простим інтерфейсом

Окрім бухгалтерського та податкового функціоналу, сервіс БукКіпер має елементи CRM, які дозволяють зберігати в базі інформацію про студентів груп: адресу, телефон та інші дані фізичної особи. Також підтримується завантаження існуючих баз контрагентів та об’єктів обліку в програму.

Досвід наших користувачів свідчить: щоб впевнено «керувати» БукКіпер, достатньо витратити 2-3 дні на ознайомлення з інтерфейсом програми. Також ви завжди зможете звернутись до безкоштовної служби підтримки користувачів та отримати кваліфіковану консультацію.

Програма постійно оновлюється, а релізи нових версій виходять двічі на місяць. Тож в раз зміни податкових документів, вам не потрібно буде запрошувати програмістів і витрачати кошти. Всі податкові зміни своєчасно знаходять своє місце в бухгалтерському сервісі БукКіпер.

Завдяки тому, що програма розміщується на захищених віртуальних серверах компанії Microsoft, а робота в бухгалтерській програмі ведеться онлайн, ваш бухгалтер зможе скласти і подати звіт не тільки з офісу, а навіть перебуваючи у відрядженні — в Херсоні, або Чернігові. В реаліях карантинних заходів, можливість працювати дистанційно вже вирішила безліч проблем наших клієнтів.

Також для своїх працівників ви зможете налаштувати власний доступ до бази. Наприклад, створити роль для касира, який буде проводити документи по оплатам від учасників груп, але доступ до інших операцій для нього буде закритим.

Після реєстрації ви отримаєте місяць безкоштовного обліку, щоб особисто переконатись в перевагах онлайн сервісу.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам