fbpx

Програма БукКіпер — для обліку та роботи бухгалтера-аутсорсера

Програма БукКіпер — для обліку та роботи бухгалтера-аутсорсера

Спокійна, налагоджена робота бухгалтера-аутсорсера — це не анекдот, не вигадка і не казка. Це обов’язкова умова для ефективної роботи бухгалтерської компанії.

Для того, щоб налагодити оперативний обмін інформацією з клієнтами, щоб спокійно і з задоволенням виконувати свої безпосередні обов’язки — контролювати документооборот компанії-клієнта, складати звітність — бажання, досвіду та міцної волі бухгалтера може бути замало.

Мабуть, немає бухгалтера-аутсорсера, який би не мріяв про те, щоб працівники компанії-клієнта самостійно, вчасно та без помилок проводили поточні первісні документи, а сам бухгалтер лише перевіряв правильність їх заповнення, розраховував зарплату та складав податкову звітність.

Та чи завжди така мрія стає реальністю? Напевно, у кожного бухгалтера-аутсорсера був неприємний досвід, коли компанія-клієнт за три дні до крайньої дати подання звітності приносив коробки с первісними документами, які до того ж в більшості були заповнені неправильно. І замість того, щоб складати податкову декларацію, бухгалтеру доводилось розгрібати накази, відомості, акти, накладні, і лише в останній момент подавати звіт.

Були, мабуть, і такі випадки, коли працівники компанії клієнта загубили важливі підтверджувальні документи. І на те, щоб знайти помилку Оборотно-сальдової відомості, доводилось витрачати зайві години.

Взаємодія бухгалтера-аутсорсера з працівниками компанії-клієнта обумовлює оперативний облік і своєчасне складання звітності. І зручна бухгалтерська програма для обліку безпосередньо впливає на організацію співпраці.

В українській бухгалтерській програмі BookKeeper можливо працювати одночасно з клієнтом в режимі реального часу. Бухгалтер-аутсорсер протягом місяця контролює документообіг свого клієнта, завчасно перевіряє правильність складання документів, і звільняє звітний період для складання податкових звітів.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

База даних програми для обліку БукКіпер зберігається на надійно захищених віртуальних серверах компанії Microsoft. Вся робота в програмі відбувається онлайн. Таким чином, працівники компанії-клієнта можуть в будь-який момент увійти в онлайн-сервіс БукКіпер і провести потрібний документ. А для того, щоб бухгалтер-аутсорсер перевірив електронний документообіг клієнта, йому вже не потрібно завантажувати базу даних або віддалено під'єднатися до сервера клієнта. В БукКіпер бухгалтер-аутсорсер контролює документообіг компанії-клієнта в режимі реального часу, оперативно виправляє допущені помилки, або завчасно попереджає їх допущення.

В бухгалтерській програмі БукКіпер в одній базі можна вести облік безмежної кількості юросіб. Програма підтримує облік СПД-спрощенців 1, 2, 3 і 4 груп, платників податків на загальній системі, платників ПДВ, а також неприбуткових організацій. Таким чином, бази клієнтів і база безпосередньо бухгалтерської компанії зберігаються в одному містц, і в будь-який час можна отримати необхідні дані.

Бухгалтерська компанія може оплачувати ліцензії всіх фірм, яких обслуговує, і включати їх у вартість наданих послуг. Або ж клієнти самі можуть сплачувати місячні ліцензії за користування програмою — це дозволяє відповідний алгоритм нарахування абонплати БукКіпер.

Якщо з якимось клієнтом ви розірвете договір надання бухгалтерських послуг, базу цієї фірми (якщо вона не основна в обліковому записі) завжди можна видалити з BookKeeper.

Також спеціально для бухгалтерських компаній ми передбачили вигідні умови користування програмою для обліку. Місячна вартість ліцензії основної (головної) фірми складає 295 гривень, а кожної додаткової — 220. В цю вартість включена безкоштовна технічна підтримка і консультація.

Не менш важлива функція в БукКіпер — налаштування ролей та прав доступу до бази даних працівникам як бухгалтерської компанії, так співробітникам фірми-клієнта. Керівник бухгалтерської компанії, у якого є права адміністратора, створює нову роль і для неї налаштовує доступ до певних операцій певної фірми. Наприклад, для менеджерів — доступ до створення рахунків, актів, накладних, а для касира — доступ для створення касових документів, авансових звітів та завантаження банківських виписок. До речі, для клієнтів Приват24 для бізнесу є можливість обмінюватись банківськими документами з БукКіпер в режимі реального часу. А для більшості інших банків налаштовано імпорт виписок.

Права доступу до бази можна налаштувати і для працівників бухгалтерської компанії. Наприклад, бухгалтеру Марії відкрити права повного доступу до баз фірм А і В, а бухгалтеру Тетяні — до баз фірм В і С.

Хоч інтерфейс бухгалтерської програми простий, БукКіпер має повноцінний функціонал, який вже більше як рік задовольняє вимоги вітчизняних підприємств різноманітних галузей: будівельних компаній та виробників продукції, торговельних фірм та туроператорів, медичних закладів (і комерційних, і комунальних неприбуткових).

В програмі можна вести облік:

 • Продаж і придбання;
 • Операцій за договорами ЦПХ;
 • Операції за договорами комісії;
 • ЗЕД;
 • ПДВ;
 • Простого виробництва;
 • Каси і банку;
 • Розрахунків з підзвітними особами;
 • Розрахунків по заробітній платі;
 • Кадрових змін і наказів по персоналу;
 • Запасів і товарних залишків в розрізі складів;
 • Необоротних активів тощо.

Інтеграція БукКіпер з програмою Соната забезпечує миттєве подання звітності до державних органів.

Кожен користувач отримує 30-денний період користування програмою безкоштовно!

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам