fbpx

Програма для обліку зарплати підприємств та підприємців

Програма для обліку зарплати підприємств та підприємців

Не варто витрачати цілий день на те, щоб розрахувати зарплату працівникам. Програма для автоматизації обліку фонду заробітної плати BookKeeper дозволяє правильно, швидко та оперативно розрахувати зарплату не тільки бухгалтеру з багаторічним досвідом роботи, але й виконавцю, який щойно став на шлях кадрового обліку.

На ринку України існують десятки рішень для автоматизації обліку зарплати. Деякі з них пристосовані лише для обліку зарплати державних закладів. Деякі використовують великі виробничі підприємства, де необхідно враховувати нічні зміни, роботу в святкові дні, виплати за відрадну роботу або надбавки за понаднормовий час. А деякі, навпаки, побудовані за принципом «простого калькулятора» і дозволяють лише утримати та нарахувати податки.

Під час проектування автоматизації обліку зарплати в бухгалтерському сервісі БукКіпер було поставлено дві мети:

1. Зробити розрахунок зарплати максимально простим і легким навіть для користувачів, у яких в штаті немає бухгалтера (зокрема ФОПам, які самостійно вирішують облікові задачі).

2. Забезпечити повноцінний облік фонду заробітної плати з урахуванням відпускних, лікарняних, індексації та виплат внутрішнім сумісникам.

В програмі BookKeeper підприємці самостійно розраховують зарплату

Онлайн сервіс БукКіпер містить два модулі для розрахунку зарплати. В розділі «Персонал» можливий повноцінний облік кадрів, лікарняних та відпускних. А розділ «Зарплата» являє собою простий калькулятор, де в ручному режимі користувач вносить дані ПІБ працівників, посади, оклади та кількість відпрацьованих днів. Після чого сервіс розраховує податки та суми зарплати до видачі автоматично. Тож для розрахунку зарплати компанії до 10 співробітників знадобиться всього 10 хвилин.

Розрахунок заробітної плати в бухгалтерській програмі БукКіпер

Рис. 1. Розрахунок зарплати працівникам в онлайн програмі БукКіпер

Обидва розділи мають простий функціональний інтерфейс, який дозволяє всім без виключення користувачам розраховувати аванс і заробітну плату самостійно, не долучаючи до цього фахівців з бухгалтерського обліку.

Облік кадрів в бухгалтерському сервісі БукКіпер

Розділ «Персонал» забезпечує повноцінний облік кадрових документів та фонду заробітної плати. Все що потрібно користувачу — це один раз скласти Наказ про прийняття на роботу співробітника і натисканням однієї кнопки розрахувати аванс чи зарплату.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського, податкового та оперативного обліку ФОП, юридичних осіб на неприбуткових організацій. Облік грошових коштів, товарів, робіт та послуг. Облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу та онлайн-обмін банківськими документами. Завантаження банківських виписок у форматі DBF. Автоматичне заповнення податкових звітів на підставі проведених операцій.

Бухгалтерський сервіс чутливий до кадрових змін в компанії. Зміни в окладах або податкових пільгах, посадові переміщення проводяться також відповідними наказами. Після чого нові дані автоматично використовуються бухгалтерською програмою BookKeeper в подальшому розрахунку зарплати.

Наказ про прийняття на роботу в програмі для обліку зарплати БукКіпер

Рис. 2. Наказ про прийняття на роботу працівника в програмі для обліку БукКіпер

Хмарна бухгалтерія автоматично розраховує всі види податкових нарахувань та утримань, і застосовує, коли це потрібно, відповідну податкову пільги. Можливе відображення сум індексації та виплат внутрішнім сумісникам. Середньоденна зарплата для відпускних розраховується автоматично. А, щоб автоматично включити лікарняні до фонду зарплати, єдине що потрібно — створити лікарняний листок, в якому вказати тривалість хвороби.

Працюючи в бухгалтерській програмі БукКіпер всі дані у вас будуть «під рукою», і ви завжди знайдете дату і номер потрібного наказу.

Розрахункова відомість в програмі для обліку зарплати BookKeeper

Рис. 3. Розрахункова відомість в програмі для обліку зарплати

При виплаті доходів працівникам через касу враховуються застосовані заокруглення та «перехідні копійки». А при виплаті зарплати через банк, можна використати так званий «зарплатний проект» — коли формується єдина відомість на поповнення карткових рахунків.

В хмарній програмі є всі необхідні стандартні форми звітів

І мова йде не тільки про податкові звіти 1ДФ, чи Д4, які заповнюються програмою автоматично на підставі проведених Відомостей по зарплаті. Для внутрішнього користування можливо сформувати й надрукувати:

  • Список прийнятих працівників
  • Список співробітників
  • Середньооблікова кількість працівників
  • Розрахунково-платіжні відомість
  • Розрахункові листи та інші звіти

Програма BookKeeper інтегрована із зовнішньою програмою подання електронної звітності Соната. Тож на подання звіту в контролюючі органи знадобиться лише декілька хвилин. Також усі звіти можна зберегти в XML-файлі, і вони можуть бути підписані електронним ключем для подальшого подання іншим зручним для вас способом.

Завдяки хмарному розміщенню, співробітник в будь-який момент може розрахувати податки та зарплату. Навіть, перебуваючи у відрядження в Запоріжжі, або Харкові, бухгалтерська програма дозволить бухгалтеру провести всі необхідні операції.

Програма для обліку зарплати підтримує додаткову систему допомоги, де ви знайдете відповіді щодо заповнення всіх документів сервісу. Також працює безкоштовна служба підтримки користувачів, де вам нададуть кваліфіковану консультацію.

Під одним логіном може працювати безмежна кількість користувачів, і на вартість обслуговування програми це не впливає. Також ви зможете налаштувати співробітникам власний доступ до документів програми, щоб вони могли працювати лише з операціями, за які вони відповідають.

Для нових користувачів діє пільговий безкоштовний місяць обліку в БукКіпер.

Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам