fbpx

Як звітувати новоствореному ФОП (при зміні системи оподаткування)

Як звітувати новоствореному ФОП (при зміні системи оподаткування)

А от ФОП, які бажають вести діяльність на 1 і 2 групах, за замовчуванням з дня реєстрації набувають статус платника податку на загальній системі. Навіть, якщо ФОП зареєструвався в останній день звітного кварталу і встиг подати заяву щодо переходу на спрощену систему 1 або 2 групи, він стає платником ЄП лише з 1 числа наступного кварталу.

Як звітувати новоствореним ФОП 1 і 2 груп

За період перебування на загальній системі оподаткування (навіть якщо він триває лише 1 день) підприємці звітують Податковою декларацією про майновий стан і доходи. Звіт треба подати до ДПС не пізніше ніж за 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу. Відсутність операцій в звітному кварталі не звільняє від подання звіту. А неподання звіту загрожує штрафом в розмірі 170 гривень.

За період перебування на спрощеній системі оподаткування 1 або 2 групи, підприємець звітує щороку Податковою декларацією платника ЄП—ФОП. Термін подання декларації — не пізніше 60 календарних днів після закінчення звітного року.

В бухгалтерській програмі онлайн БуКкіпер можна скласти:

  • Податкову декларацію платника Єдиного Податку — Фізичної Особи Підприємця (квартальну і річну);
  • Податкову декларацію про майновий стан і доходи;
  • Звіт з ЄСВ та інші обов’язкові звіти.

Онлайн-сервіс BOOKKEEPER
Програма для бухгалтерського та оперативного обліку ФОП всіх груп і всіх систем оподаткування. Передбачений облік грошових коштів, складський облік товарів, облік взаєморозрахунків з вітчизняними та іноземними контрагентами. Інтеграція з Приват24 для бізнесу дозволяє обмінюватись банківськими документами в режимі реального часу. Можливе завантаження виписок інших банків у форматі DBF. Всі необхідні звіти.

Кожен звіт заповнюється автоматично на підставі проведених операцій. Їх можна зберегти у форматі xml для наступного подання зручним способом. Або скориставшись програмою подання звітності Соната, яку інтегровано із БукКіпер.

Статьи по теме

Автоматизовано робоче місце касира для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ
Автоматизировано рабочее место кассира для работы с фискальными регистраторами ІКС-МАРКЕТ
Під впливом «загальноукраїнської фіскалізації» Bookkeeper SaaS продовжує розвивати функціонал, який дозволяє нашим користувачам автоматично проводити роздрібні продажі в бухгалтерській програмі. Зокрема, робоче місце касира вже автоматизовано для роботи з фіскальними реєстраторами ІКС-МАРКЕТ.
Навіщо ФОПу бухгалтер, якщо є онлайн сервіс BookKeeper
Зачем ФОПу бухгалтер, если есть онлайн сервис BookKeeper?
Как считаете, сколько времени нужно ФЛП на то, чтобы самому вести учет своей деятельности? Возможно ли это вообще — не привлекая бухгалтера-аутсорсера, составить самостоятельно декларацию по ЕН?
Чому застосування збільшених лімітів спрощенців у 2020 ризиковано? програма для бухгалтерського обліку ФОП
Опять обманули: применение предпринимателем новых лимитов доходов в 2020 опасно
Закон 540, который увеличил предельные объемы доходов для ФЛП, противоречит принципам НКУ. Существует большая вероятность того, что налоговики изменят свою позицию относительно применения упрощенцами новых лимитов в 2020 году.
Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам