fbpx

Послуги ФОП будуть поза законом?!

Послуги ФОП будуть поза законом

В рамках боротьби із незадекларованою працею надання підприємцями послуг в Україні може стати забороненою діяльністю. ФОПам можуть дозволити займатись лише торгівлею та виробництвом.

Про це повідомив в інтерв’ю «РБК-Україна» голова податкового комітету Верховної Ради, депутат від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев.

Послуги ФОП будуть поза законом

В серпні Данило Гетманцев вже анонсував про початок боротьби зі схемами ФОП, яка сьогодні набула форми скандальних законопроектів обов’язкового застосування РРО та «кешбек».

Депутат зазначив, що мета нових законів — змусити великий бізнес вийти із «тіні» та платити податки в повному обсязі.

Цікаво, що левова частка податків від ФОП до бюджету надходить саме від підприємців, які надають послуги, зокрема в ІТ-галузі. Серед них є багато і тих, хто експортує послуги нерезидентам.

Наскільки заборона підприємцям надавати послуги буде доцільною і чи не несе вона загрозу для розвитку ІТ-сектору України?

Облік ФОП зручно вести в онлайн бухгалтерії БУККІПЕР.

Бухгалтерська програма дозволяє:

 • Виписувати рахунки, акти та накладні.
 • Виписувати інвойси та документи, необхідні для обліку імпорту/експорту.
 • Складати платіжні доручення, проводити розрахунки з постачальниками та покупцями.
 • Імпортувати банківські виписки. Клієнти ПриватБанк для бізнесу можуть обмінюватись банківськими документами з Клієнт банком в режимі реального часу.
 • Обліковувати складські залишки.
 • Складати та подавати електронну звітність ФОП. Звіти заповнюються автоматично на підставі проведених операцій, відповідно до вашої системи оподаткування.
 • Облік можливий для всіх груп спрощенців, загальної системи оподаткування та неприбуткових організацій.

  БукКіпер має дуже простий інтерфейс, який буде зрозумілий для всіх користувачів. Будь-який документ ви складете за два кліки!

  Робота в БукКіпер проводиться в мережі інтернет, це дозволить вам створювати документи не тільки в офісі, але й дома, в дорозі, за кордоном. База даних зберігається в хмарному сховищі Microsoft, що гарантує безпеку.

  Бухгалтерська програма онлайн BookKeeper постійно оновлюється. Всі зміни в законодавстві тут же враховуються та реалізовуються в сервісі. Про всі зміни у функціоналі ми безкоштовно інформуємо користувачів.

  Реєструйтесь в БукКіпер та ведіть облік у сучасній програмі!

Тематичні публікації

Кешбеки стукачів: протидія зловживанням покупців існує!
Кешбеки стукачів: протидія зловживанням покупців існує!
З 1 жовтня 2020 року кожен заявник на кешбек, ідентифікуючи себе через електронний кабінет, фактично даватиме згоду, що податкова перевірятиме і його.
Прибуткова діяльність неприбуткової організації таємниці реальності і облік в БукКіпер
Прибуткова діяльність неприбуткової організації: таємниці реальності
ПКУ дає зелене світло неприбутковим організаціям на отримання прибутків. Щоб отримувати доходи та не сплачувати податок на прибуток потрібно виконати законодавчі вимоги.
Перейти на облік в хмарну бухгалтерську програму легше, ніж змінити податкову
Перейти на облік в хмарну бухгалтерську програму легше, ніж змінити податкову
Процес переходу бухгалтерії з іншого продукту в БукКіпер не займає багато часу. В сервісі реалізовано механізм імпорту існуючої бази контрагентів і об’єктів обліку та внесення початкових залишків з інших програм. Для всіх користувачів працює безкоштовна служба підтримки.
Адреса

01010, м. Київ, вул. Михаїла Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написати нам