fbpx

Послуги ФОП будуть поза законом?!

Послуги ФОП будуть поза законом

В рамках боротьби із незадекларованою працею надання підприємцями послуг в Україні може стати забороненою діяльністю. ФОПам можуть дозволити займатись лише торгівлею та виробництвом.

Про це повідомив в інтерв’ю «РБК-Україна» голова податкового комітету Верховної Ради, депутат від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев.

Послуги ФОП будуть поза законом

В серпні Данило Гетманцев вже анонсував про початок боротьби зі схемами ФОП, яка сьогодні набула форми скандальних законопроектів обов’язкового застосування РРО та «кешбек».

Депутат зазначив, що мета нових законів — змусити великий бізнес вийти із «тіні» та платити податки в повному обсязі.

Цікаво, що левова частка податків від ФОП до бюджету надходить саме від підприємців, які надають послуги, зокрема в ІТ-галузі. Серед них є багато і тих, хто експортує послуги нерезидентам.

Наскільки заборона підприємцям надавати послуги буде доцільною і чи не несе вона загрозу для розвитку ІТ-сектору України?

Облік ФОП зручно вести в онлайн бухгалтерії БУККІПЕР.

Бухгалтерська програма дозволяє:

 • Виписувати рахунки, акти та накладні.
 • Виписувати інвойси та документи, необхідні для обліку імпорту/експорту.
 • Складати платіжні доручення, проводити розрахунки з постачальниками та покупцями.
 • Імпортувати банківські виписки. Клієнти ПриватБанк для бізнесу можуть обмінюватись банківськими документами з Клієнт банком в режимі реального часу.
 • Обліковувати складські залишки.
 • Складати та подавати електронну звітність ФОП. Звіти заповнюються автоматично на підставі проведених операцій, відповідно до вашої системи оподаткування.
 • Облік можливий для всіх груп спрощенців, загальної системи оподаткування та неприбуткових організацій.

  БукКіпер має дуже простий інтерфейс, який буде зрозумілий для всіх користувачів. Будь-який документ ви складете за два кліки!

  Робота в БукКіпер проводиться в мережі інтернет, це дозволить вам створювати документи не тільки в офісі, але й дома, в дорозі, за кордоном. База даних зберігається в хмарному сховищі Microsoft, що гарантує безпеку.

  Бухгалтерська програма онлайн BookKeeper постійно оновлюється. Всі зміни в законодавстві тут же враховуються та реалізовуються в сервісі. Про всі зміни у функціоналі ми безкоштовно інформуємо користувачів.

  Реєструйтесь в БукКіпер та ведіть облік у сучасній програмі!

Адрес

01010, Киев, ул. Михаила Омельяновича-Павленко
4/6, оф. 808

(044) 333-95-79

(067) 250-84-85

(050) 446-01-10

support@bookkeepertech.com

Написать нам